Wspólne treningi

Jeśli zdecydowałeś się na wspólne treningi ze znajomym, to staraj się utrzymywać równe, jednostajne tempo. Każda osoba może się zirytować, jeśli ktoś biegnący przed nią co chwila będzie zwalniał i przyspieszał. Pomyśl jak denerwuje taka sytuacja na drodze kiedy prowadzisz samochód. Jeśli nie możesz wyprzedzić takiego delikwenta, to z pewnością jazda za nim będzie męczarnią. Podczas wspólnych treningów ze znajomym lepiej nie zabieraj ze sobą odtwarzacza mp3. Jeśli jakaś osoba zaproponowała ci wspólne treningi, to raczej nie po to żeby słuchać sobie muzyki, tylko po to żeby miała co jakiś czas otworzyć do kogoś usta.

Sprawdźcie koniecznie poniższe ćwiczenie. Żeby nie nabawić się żadnej kontuzji warto wykonywać je na miękkim dywanie.Wspólne treningi są świetnym pomysłem wówczas, gdy czujemy, że nasza motywacja do biegania spada. Jeśli już umówimy się z kimś na wspólny trening, to prawdopodobieństwo tego, że w ostatniej chwili zrezygnujemy jest znikome. Nie będziemy przecież chcieli wyjść w oczach znajomego na cieniasów. Zawsze będziemy chcieli imponować jako twardzi faceci, którzy mogą trenować zawsze, niezależnie od warunków pogodowych.


Jeśli dopiero co kupiliśmy super wypasiony zegarek z tysiącem funkcji, miernikiem poziomu tętna, nawigacją i innymi bajerami, to nie musisz każdego wokół informować o funkcjonalności swojego cacka. Nie rozpraszaj innych podczas treningu mało ważnymi rzeczami.

O następnej poradzie warto zawsze pamiętać - niestety wielu osobom zdarza się o niej zapominać. Jeśli na obiekcie gdzie trenujemy biegają również inne osoby, to zawsze zanim ze zmęczeniem zmusimy się do splunięcia, warto rozejrzeć się wokół.