Przybranie na wadze

Masz problemy z przybraniem na wadze? Od dawna marzysz, aby zmienić swój wygląd. Z zazdrością patrzysz na umięśnionych sportowców dumnie przechadzających się po ulicach, podczas kiedy Tobie trudno jest utrzymać spodnie bez dobrze zaciśniętego paska? Arnold Schwarzenegger mówił: „Nie ulega wątpliwości że masywna sylwetka budzi respekt”. Czy wyobrażasz sobie jakie korzyści byś czerpał i jak wpływałbyś na ludzi będąc w wymarzonym ciele?


Pewnie szukałeś już sposobów i próbowałeś jeść o wiele więcej, mimo to skutki były mizerne. Albo udało się przybrać 1-2kg, bo była okazja – np. świętaa zaraz potem waga się cofała. Nie powinieneś dłużej słuchać opinii ludzi, którzy próbują pomóc nie mając żadnego doświadczenia. Na pewno bardzo się denerwujesz, kiedy ktoś mówi że wystarczy jeść po prostu więcej. Dla wielu ludzi przytycie może być sprawą banalnie prostą – ale to tylko dlatego że każdy człowiek jest inny i nawet jeśli kilka osób zacznie ciężko ćwiczyć na siłowni, to u jednego będą efekty już po 2 tygodniach a inny musi czekać kilka miesięcy.


Niestety to zależy od wielu czynników, na które w ogóle nie mamy wpływu, np. geny. Najważniejsza jest akceptacja samego siebie. Jeżeli nie zaakceptujesz swojego obecnego stanu i nie weźmiesz się do pracy to nici z rezultatów a po głowie będą chodzić tylko marzenia.Z pułapu z jakiego teraz startujesz, jak najbardziej jesteś w stanie przybrać na wadze, bez względu na obecną wagę i predyspozycje genetyczne. To co jest Ci natychmiast potrzebne to mocna motywacja, dobrze ułożona dieta i plan treningów. Niestety nie robienie niczego więcej niż to co do tej pory nie popchnie Cię do przodu.