Kanapka na masę

Jeśli ktoś ma cel by przytyć to zwykle poszukuje fajnych przepisów i pomysłów na ciekawe dania. Jednym z takich trików może być zrobienie „kanapki myśliwego”. Jest to fajny patent dla tych którzy już mają wyćwiczony żołądek. Jest to rodzaj sandwicza z dziczyzną, który był w przeszłości zabierany przez naszych prapradziadków na polowania. Taki pokarm zapewniał myśliwemu siłę na nawet dwa dni. Okazuje się że ta kanapka zawiera rzeczywiście niesamowitą porcję odżywczą a idea naszych prapradziadków była całkiem obmyślana.
Jak przygotować takie danie? Niektórzy wolą w tym przypadku określenie „naładować flintę”. To dlatego, że przygotowanie polega na wypełnieniu chleba dodatkami. Na początek odcinamy wierzch chleba i wydrążamy nożem środek, tak aby przybrał formę miski. Na patelnię wlewamy tłuszcz i wrzucamy kawałki dziczyzny podsmażając je ok.3 minut z każdej strony. Na inną patelnię wlewamy olej i dodajemy jedną posiekaną cebulę, jarmuż, grzyby shiitake i podsmażamy. Następnie do środka bochenka wsypujemy warzywną część a potem mięso. Na koniec smarujemy musztardą, przykrywamy wierzch, zawijamy całość w papier pergaminowy, lub folię i odstawiamy do lodówki.


Dobrze jest też przycisnąć czymś ciężkim. Dziczyzna ma o 20% więcej białka niż wołowina. Chleb, szczególnie z otrębami to świetne źródło węglowodanów.Taka kanapka to niesamowite rozwiązanie, kiedy wybieramy się gdzieś dalej, np. na ryby, za miasto, nad jezioro.


Wiedziałeś, że organizm ludzki samodzielnie nie produkuje witaminy C? Warto więc zadbać o to, aby produkty, które spożywamy były bogate w ten składnik. Witamina C jest bowiem niezastąpiona w trakcie procesu produkcji kolagenu. Oprócz zdrowego odżywiania warto mieć także na uwadze stosowanie odpowiednich suplementów diety, które wzmocnią Twój organizm i dostarczą mu niezbędnych substancji odżywczych. W tym przypadku na szczególną uwagę zasługują suplementy diety znanych marek, takich jak Swanson czy też Dr Rath. W tym drugim przypadku bardzo popularnym produktem jest Prolysin C. Produkt ten możesz kupić w sklepach z ekologiczną żywnością - również tych internetowych.